ewciaaa - komentarze


Elcio!!! W czwartek założyłam sie z Kasią raz o jednego fruxa, a drugi raz o arbuza (w pinglu, kto przegrywa ten stawia). Ja wygrałąm arbuza a Kasia fruxa No i to w sumie wszystko! A! I byłam u zastrzyku z Kasią. Pół godziny czekania. Ale potem poszłyśmy do Anki gdzie była też Natalia(i wraz z nią pizza ) Robiliśmy tam plakaty na Dzionek Nauki. Potem przyszła do nas nasza kochana Paula!!!No i ... jak oglądam tą notke to jest do kitu :/ ale ważne że jest!!!

POZDRO FOR ALL

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
09.05.2005 :: 21:19 :: pa93.sroda-stara.sdi.tpnet.pl

marysia11

zapraszam do komentowania mojego bloga: marysia11.mylog.pl .Twój jest bardz iuper
07.05.2005 :: 14:12 :: 195.136.67.222

Tamiczka

Nie no spoko.. nie jest tak żle :D Ja yez jak czytam swoje notki to mam takie przeczucie, ze sa idiotyczne, ale co z tego .. to w końcu moje notki i mogą być jaki tylko chce :D Pozdrawiam i zapraszam na www.tamika_ma_bzika.hwdp.pl
07.05.2005 :: 13:37 :: chj150.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Fajne posumowanie: *jak oglądam tą notkę to jest do kitu, ale ważne, że jest*... Ponieważ jesteś moją imienniczką dostajesz komenta. Spoko blogasek!!! Słodziuuuuuuutki szablonik!!! Pozdrófffffffka :* i zajrzyj do mnie!!! www.kwiatek13.talk.pl Pap - kwiatek
07.05.2005 :: 12:10 :: dan60.neoplus.adsl.tpnet.pl

kasia-cichopek

Bo jest:P
Talk.pl :: Wróć