ewciaaa - komentarze


Elcio! Muszę was uświadomić, że dnia 1 sierpnia wyjeżdżam na wakacje (15 km od Międzyzdrojów-nad morzem) i niestety nie będe od wtedy przez 2 tygodnie pisała bloga no i rzecz jasna nie będę na gygy 7901080-jakby kto nie wiedział). Po tym wyjeżdzie może pojade do mojej kuzynki :] a na razie siedze w chacie... przed moim domciem teraz jest pole... ma tam stanąć dom. Nie wiem dokładnie kto tam będzie mieszkał, moźe któś fajny? Dobrze by było. Tu skad pisze tą note nie mam żadnej kumpeli czy kogoś. Nikogo. A więc dobrze by było dla mnie jakby ktoś fajny sie wprowadził Ach te wakacje... ciekawe kiedy tak naprawde mi sie zaczną... (wtajemniczeni wiedzą o co loto ) ale zawsze tak mam w "wakacje". Owszem, mam troszku wolnego czasu oczywiście (coś mi sie zdaje że ta nota będzie długa bo pisze to co czuje, w końcu od czego są blogi!!! od tego żeby wszystko "wypisać" z siebie. Nie wiem czy więcej niż 2 osoby nawet to będą czytały... prosze, piszcie w komentach komu sie to chciało czytać-PROSZE!) Mamcia powiedziała ze chyba pojedziemy zobaczyć psy do schroniska w następnym tygodniu. Od kuzynki nie będę miała psa bo... byłby za wielki i mógłby kogoś pogryźć czy cóś(jakbyśmy mieli CAŁY dom ogrodzony to tak, ale jak nie mamy to niemożemy takiego dużego psa wziąść-mamcia) Nie wiem zupełnie jakiego tego psa moge mieć ani jakiego będę miała. Chyba jaiegos mniejszego ale zawsze coś (nie tak małego jak jamnik albo "cziłała" - CHYBA! hehehe). Łeee... przed chwilką sie dowiedziałam że jade na porzeczki... suuuuuper Troszke mnie to wybiło z rytmu i... o czym to ja pisałam? Aha, no więc najbardziej to bym chciała chyba mieć labladora :] taki wielki duży puchaty michu fajny

(sory że dziś żadnego gifa nie wtykne)

POZDRAWIAM-EwCiA :]

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
14.07.2005 :: 11:16 :: drv225.neoplus.adsl.tpnet.pl

moootyl.talk.pl

Cześć, też marzyłam żeby mieć dużżżego pieska. I pojechaliśmy i kupiliśmy : Alaskan malatmute !! Moje marzenie się spełniło. Miał rok , a nawet nie mnie,ale był wielki. Bo jak skoczyła na mnie[ stanoł na 2-ch łapach] przerastał mnie !!! Ale szczęscie nie trwało długo. Do mamy przyjechali gośćie. Było puźno. liła psem, i wisz do czego to zaprowadziło, że oddała go. :((( Prawdziego mojego[ i nie tylko mojego ] przyjaciela... Juz dalej nie chce pisać !!!!!:[ Szkoda. Zaraz wpisze cię do linków:] Ja 29.07 jade nad morze
do gdańska :] Fajnie , nie ? Dobra ide napisać nową notatkę !!!!
13.07.2005 :: 21:53 :: daf17.neoplus.adsl.tpnet.pl

K&K

Nie jestem na ciebie zła!! I nie byłam :) Jutro do Niechorza więc jak coś to koma :d
13.07.2005 :: 21:53 :: daf17.neoplus.adsl.tpnet.pl

K&K

Nie jestem na ciebie zła!! I nie byłam :) Jutro do Niechorza więc jak coś to koma :d
10.07.2005 :: 09:15 :: proxy2.tkdami.net

fajniutki blogasek---zgłoś się na mój konkursik---www.asiulka-fajniutki-blogas.blog.onet.pl---masz wielkie szanse---ZAPRASZAM WSZYSTKICH---!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
to przynajmniej wejdź na mojego bloga i napisz komcie ja ci wsunęłam, aż trzy!!!
:lo: :lol: :lol: :lol: :lol:
10.07.2005 :: 09:13 :: proxy2.tkdami.net

asiulka

fajniutki blogasek---zgłoś się na mój konkursik---www.asiulka-fajniutki-blogas.blog.onet.pl---masz wielkie szanse---ZAPRASZAM WSZYSTKICH---!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
<lol>
10.07.2005 :: 09:12 :: proxy2.tkdami.net

asiulka

fajniutki blogasek---zgłoś się na mój konkursik---www.asiulka-fajniutki-blogas.blog.onet.pl---masz wielkie szanse---ZAPRASZAM WSZYSTKICH---!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
08.07.2005 :: 16:36 :: dbi168.neoplus.adsl.tpnet.pl

Misia92/ Jagoda

Dzięki za tego gifa :)
08.07.2005 :: 16:36 :: dbi168.neoplus.adsl.tpnet.pl

Misia92/ Jagoda

Dzięki za tego gifa :)
07.07.2005 :: 20:41 :: dbl75.neoplus.adsl.tpnet.pl

K&K

Komenty nie chca wejsc :/
07.07.2005 :: 20:38 :: dbl75.neoplus.adsl.tpnet.pl

K&K

Ja tam wole
07.07.2005 :: 20:37 :: dbl75.neoplus.adsl.tpnet.pl

K&K

Mi się chciało czytać :)
Talk.pl :: Wróć