07.07.2005 :: 17:28
Elcio! Muszę was u¶wiadomić, że dnia 1 sierpnia wyjeżdżam na wakacje (15 km od Międzyzdrojów-nad morzem) i niestety nie będe od wtedy przez 2 tygodnie pisała bloga no i rzecz jasna nie będę na gygy 7901080-jakby kto nie wiedział). Po tym wyjeżdzie może pojade do mojej kuzynki :] a na razie siedze w chacie... przed moim domciem teraz jest pole... ma tam stan±ć dom. Nie wiem dokładnie kto tam będzie mieszkał, moĽe któ¶ fajny? Dobrze by było. Tu skad pisze t± note nie mam żadnej kumpeli czy kogo¶. Nikogo. A więc dobrze by było dla mnie jakby kto¶ fajny sie wprowadził Ach te wakacje... ciekawe kiedy tak naprawde mi sie zaczn±... (wtajemniczeni wiedz± o co loto ) ale zawsze tak mam w "wakacje". Owszem, mam troszku wolnego czasu oczywi¶cie (co¶ mi sie zdaje że ta nota będzie długa bo pisze to co czuje, w końcu od czego s± blogi!!! od tego żeby wszystko "wypisać" z siebie. Nie wiem czy więcej niż 2 osoby nawet to będ± czytały... prosze, piszcie w komentach komu sie to chciało czytać-PROSZE!) Mamcia powiedziała ze chyba pojedziemy zobaczyć psy do schroniska w następnym tygodniu. Od kuzynki nie będę miała psa bo... byłby za wielki i mógłby kogo¶ pogryĽć czy có¶(jakby¶my mieli CAŁY dom ogrodzony to tak, ale jak nie mamy to niemożemy takiego dużego psa wzi±¶ć-mamcia) Nie wiem zupełnie jakiego tego psa moge mieć ani jakiego będę miała. Chyba jaiegos mniejszego ale zawsze co¶ (nie tak małego jak jamnik albo "cziłała" - CHYBA! hehehe). Łeee... przed chwilk± sie dowiedziałam że jade na porzeczki... suuuuuper Troszke mnie to wybiło z rytmu i... o czym to ja pisałam? Aha, no więc najbardziej to bym chciała chyba mieć labladora :] taki wielki duży puchaty michu fajny (sory że dzi¶ żadnego gifa nie wtykne) POZDRAWIAM-EwCiA :]