ewciaaa - komentarze


Elo! Wczoraj o 15.00 zadzwoniła do mnie Natalia... pół godziny później przyjechała i wraz ze mną odjechała byłam u niej 2 dzionki duuuuuuuuuuuuuuużo sobie pogadałyśmy dobrze mi to zrobiło! Niedawno dostała szynszyle ma na imie Szymon (ssybko go pokochałam, jest sweety!) Dzisiaj w sumie nic ciekawego Obudziłam sie, zjadłam z Natalią i Werkusią (jej siostrą) śniadanie i do Środy! Kończe bo z każdą literką ta nota sie chyba robi nudniejsza

POZDRO 4 ALL

PS.- www.manutd.talk.pl to moja strona o Manchester United ale na razie tam jeszcze nicxzego ni ma nieługo bedzie szablon mam nadzieje ;P PAPATASY!!!

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
07.09.2005 :: 14:42 :: 80.51.180.42

Ania

Hejka! dzienx za komencika u mnie na blogu:) odwdzięczam sie Pozdro!!!
06.09.2005 :: 17:25 :: dok20.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Tak... Jak zwykle u mnie w komentach - pierwsza Pytałaś czy oglądałam Romea i Julie... Tak, bardzo fajny jak dla mnie. Mam nawet swoje na DVD, ale dopiero teraz pierwszy raz widziałam w TV... Pozdrowionka!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kwiat (bądź Kaileena, ale to bardziej na filmwebie...
05.09.2005 :: 21:33 :: cit43.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Przez krótki czas mnie nie było, ale powracam!!! Mam urwanie głowy - w końcu zaczyna się szkoła... Dodam notkę kiedy zastanowię się co właściwie napisać... ooo... chyba już wiem!
Pozdrawiam cię serdecznie, Ewciu!
Kwiat
05.09.2005 :: 21:04 :: 80.51.180.42

Ania

hejcia! fajna noteczka jezeli chcesz to mozesz wpaśc do mnie na www.anusia.talk.pl Pozdraiwam gorąco!
05.09.2005 :: 10:24 :: daw155.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kasiunia :P

A pozdrowiłaś ją odemnie? :> :P
Talk.pl :: Wróć