ewciaaa - komentarze


Dziś chce napisać coś z sensem... może jakieś przemyślenia? Może o życiu? O codzienności? O Miłości? Nie wiem sama... O przyjaźni? Może też troszke bedzie =] A wiec myśle ze przyjaźń jest potrzebna jak najbardziej do całkowitego szcześcia. Kto nie ma przyjaciela ten nie jest szczęśliwy... Gdy ma sie na "własność" swoją sympatie moim zdaniem to szczyty szcześcia! No oczywiście do tego dochodzą w jakimś stopniu praca lub szkoła. A zresztą szkoła to też praca Tak to juz jest ze niektórzy mają przyjaciół... Współczuje im, bo nie wiem jak mogłabym sie obejść bez przyjaciela, choćby jakiejś dobrej kumpeli (Pozdrawiam!) No i już straciłam swoje natchnienie hmm... jak tu by to odzyskać? Oooo, włącze może piosenkę :
Radiohead - Creep gdy looknełam do słownika sprawdzic co to znaczy - zdziwiłam sie... otóż creep znaczy po prostu lizus! Troche to psuje nastrój tej piosenki A i jeszcze moze coś powiem... Co mnie czasem strasznie denerwuje Spróbujcie sobie wyobrazić : spotyka sie chłopak z dzieczyną. Jedno z nich sie w drugim zakochuje do szaleństwa... Mijają dni, miesiące, a czasem lata no i w końcu nieodwzajemniona Miłość jakoś ucieka... Ta osoba nie chce żeby to do niej doszło... potem niestety jakoś dochodzi. No i za jakiś czas druga osoba zakochuje sie w tej pierwszej - też bez wzajemności. No i w końcu nie są razem... morał? Szcześliwi ci którzy zaczna sie wzajemnie kochać w tym samym czasie - ich miłość pretrwa... Ech... A zem sie rozpisała No oceńcie prosze moja note w skali od 1-10! Prrrosze! Czekam na komentarze! 3majcie sie cieplutko! PAPAPA! NIe zapomnijcie podać skali! :*

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
22.09.2005 :: 21:25 :: dbc238.neoplus.adsl.tpnet.pl

K&K

Dozobaczenia jutro w szkole :D :*
22.09.2005 :: 08:29 :: l-009.pai.net.pl

pentagram

11/10 fajowa
19.09.2005 :: 14:19 :: l-009.pai.net.pl

pentagram

cieszę się że lubisz piosenkę którą ja lubię pozdrawiam
19.09.2005 :: 09:29 :: l-009.pai.net.pl

pentagram

hejka fajny blog. i fajna xywa... pozdrawiam
17.09.2005 :: 16:05 :: dbu166.neoplus.adsl.tpnet.pl

K&K

Z kąd ja znam tą historie?? :P Sugerowałaś się kimś konkretnym? => 10,10

17.09.2005 :: 14:26 :: clp157.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Ustawa przewiduje wiele rzeczy Może kiedyś napisze...hehehe... A co do kina... Udało się!!! Jakoś przeżyłam tą sobotę w szkole i jestem już w ciepłym domciu
Mój numer gg jest napisany w mym *życiorysie* ale i tak mogę ci podać: 7418011
Pozdróffffffka!!!! - Kwiat
16.09.2005 :: 19:26 :: cly207.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Przyjaźń... Czym ona jest? Miałam przyjaciółkę... teraz nie mam. Wszystko jest ulotne. Ona ciągle chodzi ze mną do klasy bo tak się nieszczęśliwie złożyło, że zdała do lingwistycznej... Nie wiem sama co o tym wszystkim myśleć. Pozdróffffka dla ciebie, obiecuje nową notkę - Kwiat
16.09.2005 :: 17:02 :: dbj219.neoplus.adsl.tpnet.pl

Agacia:*

to o miłości było niewykluczalnie dobre... podobało mi się:P 10/10;P
Talk.pl :: Wróć