ewciaaa - komentarze


Hej! :) Znów pisze. Bede sie starała pisac dłuższe notki =] m/in. dla Kasi :* heh. Na początek chciałam złożyć życzenia OwsiXowi :D życzenia jak najlepsze, zyczenia z serducha mego, żeby w jego życiu nie działo się nic złego, lecz dobrego, WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO! :* (nie chciałam szukać życzeni gotowych, chciałam coś specialnego, heh). W szółce nic ciekawego - mi zdarzyło sie to, co zapewne każdemu, heh. No i co tu gadać? Ech.. powiem, że gość od dod. anglika zadał nam na wtorek 100 zwrotów do nauczenia... (przez tydzien mamy sie nauczyc...) No ale przeciez swiat sie nie zawalił :wink: Nie wiem, jakiesd pozytywne wibracje we mnie są teraz :D heh. Teraz, jednym okiem patrze na mecz Ekwador - Polska, a drugim pisze noty. Teraz moze znów text piosenki? :wink: heh


"Bo wiem ze zły sen daje dzień po którym wstanę,
bo sens co w nim jest daje siłe i wiare,
obrzuci mnie błotem i zada mi karę,
i znów da radość potem zebym mógł cieszyc sie lotem..."


Heh




"I want to give what you given me always..."


Pozdrawiam - Ewcia =]

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
17.11.2005 :: 08:47 :: dei118.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kasia

Wejdź w końcu na to gg i piszmy noty ;D |śniadanie|
16.11.2005 :: 20:39 :: amh87.neoplus.adsl.tpnet.pl

gabrysia

następny etap konkursu jak da opis kwiatek13.talk.pl i olexa.talk.pl
16.11.2005 :: 07:17 :: ddt197.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kasia

No tak, karton byl mocny ;p Siedze teraz i ucze sie
16.11.2005 :: 07:16 :: ddt197.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kasia

NO tak, karton był
15.11.2005 :: 21:07 :: sky-te.pai.net.pl

pentagram

heh szkoła jak szkoła... ja średnio mam dziennie 2 kartkówki lub klasówki czyli po prostu totalna załamka! ale już niedługo święta... pozdrawiam
14.11.2005 :: 21:46 :: sky-te.pai.net.pl

pentagram

dzięki za pocieszenie, ale wiesz jak to jest z dołkami: jak wpadłaś to trudno wyjść, ale dam sobię radę! dzięki za wspracie pozdrawiam
14.11.2005 :: 19:30 :: dcy100.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kasia

No najlepiej było jak cały ten karton się rozpiepszył i musiałyśmy zbierać groszaki ;P Przynajmniej lekcje straciłyśmy
13.11.2005 :: 22:08 :: dcm238.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kasia

No nareszcie długa nota :D :D Ja też jakiś optymizm mam w sobie :P Dozobaczenia jutro
13.11.2005 :: 19:57 :: avr46.internetdsl.tpnet.pl

Julcia

No hej! Fajna nota:D Ja też ostatnio coś pełno mam optymizmu, przynajmiej sie staram:P Hehe.A tak to pozdrawiam i dalszych sukcesów na blogassku:) PAPA:*
Talk.pl :: Wróć