ewciaaa - komentarze


Witam wszystkich chciałam powiedzieć, że dzisiaj byliście wspaniali! Dziękuje: Kasi :* Ani :* Cukiernikowi :* Marcie :* Marysi :* Bartkowi :* Maksowi :* Jackowi :* Damianowi :* Żyrafie :* Czubkowi : Maji :* Brzozie :* Jagodzie :* i przede wszystkim Filipowi za prezent i za to, ze choc sprzet byl zepsuty śpiewał cały czas "Sto lat", to bylo po prostu wspaniałe i przyznam sie ze nigdy w zyciu nie otrzymalam lepszego prezentu niz ten dzisiejszy - od wszystkich Jesteście kochani :* Kazdy na swoj sposób ale kochani wiedzialam ze bedzie fajnie, ale nie ze az tak! A jutro c.d. imprezy najchetniej to bym wszytskich was zaprosila, ale nie moge tak duzo, mam nadzieje ze rozumiecie... Poza tym dziekuje reszcie za życzenia! Dzisiejszy dzien byl po prostu... super!!!!! Jeszcze raz dziekuje wszystkim :*

Wasz kochany, stary Padalec =D
Pa:*
PS.-Dla reszty (niewtajemniczonej) przepraszam, ze nic nie rozumiecie Sprostowanie : byla szkolna dyskoteka, a ja mialam urodziny (i nadal mam )

Booziole 4 EVERYONE! :*

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
14.02.2006 :: 14:52 :: ddp95.neoplus.adsl.tpnet.pl

ewelina i renat

ewa Jesteś najbardziej pojebabą osobą jakąznam
14.02.2006 :: 14:51 :: ddp95.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ewelina i Renet

Cześć Ewa tu modelki !Renata i ewelinka=)
Wiesz chcemy tobie powiedziać ,ze jesteś najoblesniejszą dziewczyną w Środzie i sałata też!
17.01.2006 :: 19:11 :: gprs5.orange.pl

Marysia

Hej.Cieszę się że impreza się udała i wszyscy rozumieją że nie mogłaś dużo wiary zaprosić. Papa :*
17.01.2006 :: 15:52 :: dct178.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kasia

Ja posatanowiłam to od początku ich chodzenia. To nie ma sensu się pchać w to nawet wtedy kiedy o to nas poproszą bo jak coś się spiepszy to będzie na nas... Cudem dorwałam się do netu u Kuby :PP
16.01.2006 :: 09:42 :: sky-te.pai.net.pl

pentagram

hej! wreszcie udało mi się napisać nową notkę!! zapraszam więc do mnie! a u Ciebie widzę zabawa w najlepsze pozdrawiam i buźki!!
14.01.2006 :: 21:28 :: dcl20.neoplus.adsl.tpnet.pl

Cukiernik

Urodzinki były GICIOR !!!:D
14.01.2006 :: 19:38 :: dcl78.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kasia

Urodziny były super ;D ;D
14.01.2006 :: 09:50 :: dct238.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kasia:*

Bardzo sięciesze, że ci się podobało ;D Dzisiaj też będzie super :] Musze jechać do środy kupić ci prezent :PP Postaram się teraz zadzwonić do Filipa i go powiadomić ;D
Talk.pl :: Wróć