[Księga gości]

2024
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień

Link :: 02.06.2005 :: 15:26
Witka ! Chociaż nie ma jeszcze 10 głosów to postanowiłam i tak robić te sondy :) (jakby nawet jeszcze zagłosowało kilka na nie to i tak by wygrało "TAK":P)Postanowiłam poszukać jakiegoś spox szablonu :D nie wiem jeszcze jaki... moze ze Skarpetą? (chodzi oczywiście o kłociaka mego) A dziś postanowiłam wkleić jakieś zdjątka do nici bo w rzadnej jeszcze nie było :!: :P a więc oto i one :













...aż sie zamyśliłam od tych zdjątek...dobra, POZDRAWIASY!!! NATALIA,WIEM ŻE I TAK TEGO NIE PRZECZYTASZ ALE WYZDROWIEJ JAK NAJSZYBCIEJ !!!
Komentuj(3)


Link :: 06.06.2005 :: 19:01
Heyah!!! Byłam wczoraj na koncercie Perfectu :] oprócz tych znanych piosenek to nie było za fajnych. Oczywizna była piosenka dla Ewulek, Ewuń, Ewć, Ewek, Ew i Ewuniek :) a tam na środku jak zwykle był kocioł tzn. syskie te typy (przeważnie długie rude kłaki i czarne bluzki) skakały tam i sie przepychały itd... No i to tyle o koncercie :D


W budzie nic takiego. Mamy po kilka ocen wypisanych. (W-F:5, Matma:4, Anglik:6 no i mi sie więcej nie przypomina :P) A juterko zostaje po lekcjach sprzątać klase (ci co mieli powyżej 2 uwag :P [ale ja NAPRAWDE nie powinnam jednej dostać! inne to już nie mówie ale ta jedna ?! szkoda gadać...])No ale są w końcu ludzie i ludziska...


POZDRO 4:
~K&K~
~Natalia~
~Owsik/Ania~
~AM~
~Skarpeta :P~
~Klercia :P~
~i 4 piple którzy mi nie raz pomogli i moge na nich liczyć :] czyli m.in. ci na górze :) ~
Komentuj(7)


Link :: 09.06.2005 :: 18:43
Hejcia syscy! W szkole nic takiego :] jak zwykle - nudyyyy. Dopiero niedawno do mnie doszło, że niedługo kończy sie rok szkolny. Może sie dziwicie, ale ja nie chce :( jednym z największych powodów jest to, że Natalia...chlip...nie będzie chodziła z nami...chlip...do 6 klasy :cry: idzie do Zaniemyśla do szkoly :( a drugim powodem jest to że nie będzie 6 klas. Moim zdaniem będzie jakoś pusto w szkole bez nich. Jakoś...tak dziwnie. Pewnie za rok będzie mi ich brakowało :) Nie wiem jeszcze jak to jest ale pewnie głupio być tą ostatnią klasą :) nikogo starszego i wogóle :P








Komentuj(18)


Link :: 11.06.2005 :: 15:29
Witajcie!!! Dzisiaj byłam na wieży kolegiaty(niezbyt tam chciałam iść) ale uszło. A teraz? Teraz mam ździebkiego doła... nie wiem co pisać... nie chce was zanudzać ani zasmucać... dodam więc kilka obrazkuff :










Komentuj(11)


Link :: 12.06.2005 :: 15:12
Siema! Teraz...mam jakieś optymistyczne nastawienie do życia :)Dzisiaj nic takiego sie nie działo. Jestem jakaś taka...szczęśliwa.. Naprawde nie wiem dlaczego :) Kasia, mam nadzieje że coś sensownego wymyślimy. Dla wszystkich, którzy czują się niepotrzebni : "Gdyby mała kropelka powiedziała : "nie jestem potrzebna" nie byłoby oceanu...". Moim ulubionym cytatem od dziś będzie : Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności, a daje więcej światła ... :)

WAŻNE ŻE POTRAFISZ WIDZIEĆ DOBRO, WAŻNE ŻE DOCENIASZ JEGO OGROM, TO TWORZY TWÓJ ŚWIATOPOGLĄD, TO MUSI WYJŚĆ, MUSI!!!

PoZdRaWiAm:
*KaSiĘ*
*AM*
*NaTaLiĘ*
*AnIę*
*SkArPeTe*
*KlErCiE*
*i oczywizna reszta :) *

No i pare PiKcZeRsÓw :















Komentuj(5)


Link :: 15.06.2005 :: 09:54
Witam towarzycho! Już prawie wakacje a ja dzisiaj mam sprawdzian z angola! Średnia wysoka, ale mi sie nie podoba :P (nie że za niska!) układ cyfr mi sie nie podoba :P (ale prosze nie mówcie na mnie kujon jak wiecie jaką mam średnią! to nie tak! ja tak fuksem tylko :P) Aha, dzisiaj i jutro jeszcze zdaje z matmy :( ale w piątek już chyba będzie luzik i w ten ostatni tydzień! Nie wiem czy sie cieszyć czy płakać. Z jednej strony sie ciesze że rok szkolny sie kończy i nie będzie już sprawdzianów itd. (nauczyciele też se od nas odpoczną :P) ale z drugiej strony nie będzie żadnego ludka z 6 klasy! Jak już przedtem wspominałam będzie jakoś tak pusto na korytarzach i wogóle... dziwnie będzie :P bardzo mi będzie brakowało kilku (ciebie też *AM* :P ) osób :D... w sumie syskich! No po prostu głupio będzie! A co wy o tym myślicie? Ciekam na komenciki! POZDRAWIAM - EwCiA !!!







PAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPA
Komentuj(27)


Link :: 18.06.2005 :: 15:53
Hej! Dzisiaj byliśmy na wycieczce rowerowej :) głupio było bo prawie cały czas jechaliśmy pod wiatr :( Szczegół że Ciastek miał 4 bułki, a kazda z szynką, sałatą, pomidorem i majonezem :| no ale doooooobra :wink: Pod koniec pojechaliśmy do Kasi do chaty, a tam w sumie było chyba najlepiej:P no i potem pojechaliśmy już do Środy :D Dopiero w chacie mi sie przypomniało że w plecaku mam Macieja bluze :lol: no i wsumie to sysko co sie dziś działo :) kończę ...

POZDRAWIAM :
*KaSiĘ*
*Am*
*NaTaLiĘ*
*AnIę*
*wszystkich co byli na rajdziku*
*the best klasę 5a*
*no i wogóle wszystkich, których lubię*

POZDRAWIAM - EwCiA :D
Komentuj(22)


Link :: 21.06.2005 :: 17:53
Joł! Sory że tak długo nie pisałam szkoda też że nikt nie wchodzi na mojego bloga i nie komentuje prócz AM i KK (tylko nie liczne komenty są od kogoś innego). W szkole nic takiego... mielismy turniej w piłce nożnej (jutro walczymy o 3 miejsce, tzn. będziemy mieć 3 albo 4 miejsce). Dzisiaj jade do weterynarza ze Skarpetą (jakby ktoś jeszcze nie wiedział to jest mój kot) bo on nie chodzi na jednej łapce . Qrcze ja nie kce żeby 6 klasy odchodziły dlaciego muszą odejść?! A i tak potem wiara z mojej klasy idzie (większość) do rolibudy, a ja tam nie moge iść! Nawet jakbym chciała! I do wszystkich którzy mnie nie rozumieją - PROSZE ZROZUMCIE MNIE ŻE NIE MOGE! NAPRAWDE! Prosze, chociaz spróbujcie zrozumieć!

POZDRAWIAM WSZYSTKICH! PAPAPA

PS.- Sory ze w ta nota jest taka nieuporządkowana i wogóle.
Komentuj(46)


Link :: 23.06.2005 :: 16:07
Witka! I co, jak wam sie podoba mój nowy szablon? Mi sie bardzo bodoba =] Jeszcze go musze dopracować (z DUŻĄ pomocą AM), a jak już będzie gotowy to myśle że będzie SUPER! Dzięki AM że chcesz mi pomagać! Dzisiaj nie byłam w szkole bo mnie z rańca brzuch bolał No a jutro... koniec roku... nie chce sie powtarzać...

POZDRO 4 ALL


Komentuj(19)


Link :: 24.06.2005 :: 17:40
NARESZCIE TE WAKACJEEE!!! Zakończenie zaczęło sie o 8 (CO MY NIE MAMY CO ROBIĆ!?) Na początku występki 6 klas (i nie tylko) tzn. był "Koncert życzeń" (ja ci wiem skąd ta nazwa? :/) śpiewali m.in. o wieży Babel hehehe - nie mylić z Boblem no a potem te syskie nagrody dyrka rozdawała no a potem świadectwa wrrreszcie! Dodam może tutaj przy okazji opis wyglądu Gwidona : tenisówki, spodnie (dresy) czarne z czerwonym pasem z jednej i z drugiej strony wzdłuż, biała koszula wetknięta w spodnie (do połowy) zapięta na ostatni guzik i pikna "grzywka" (zbierzność nazwisk jest przypadkowa jak i strój może być wymyślony ) Siedziałam oczywiście obok K&K! A teraz najbardziej tragiczna rzecz w tym zakończeniu roku ... NATALIA PRZENIOSŁA SIE DO INNEJ SZKOŁY... ... i nie będzie do 2 chodziła i będzie tak strasznie głupio... nie będe miała psiapsiułki w szkole i nie wiem komu będę to sysko mówiła co bym tak normalnie jej powiedziała do kogo będę miała takie zaufanie? co ja będę bez niej w szkole robiła? komu mam mówić "musze ci cos powiedzieć..." ? Z kim będę siedziała w ławce? z kim sie bede śmiała? Z KIM? Nie wiem jak ja to wytrzymam i jak to przyjaźń wytrzyma . KOńcze...

POZDRAWIAM :
*NaTaLiĘ*
*K&K*
*AM*
*AnIe*
*i reszte którą chciałam pozdrowić ale o niej zapomniałam*
Komentuj(16)


Link :: 28.06.2005 :: 13:43
Hejcia syscy! Sory ze sie troche opuściłam... u mnie w sumie nic ciekawego sie naprawde nie dzieje żeby to opisywać... no ale skoro nalegacie no więc albo dzisiaj albo jutro MOŻE pojade do mojej kuzynki :] strasznie sie ciesze =] na wakacje jade nad morze do... coś koło Międzyzdrojów CHYBA hehe. Jade z rodzicami i z Grzechem. Sorry że ta notka taka krótka, ale naprawde nie wiem o czym pisać A teraz może jakiegoś gifka wam wtyknę? PROSZE!



Komentuj(21)


 

talk.pl :: Twój Wirtualny Pamiętnik