[Księga gości]

2024
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień

Link :: 04.09.2005 :: 14:45
Elo! Wczoraj o 15.00 zadzwoniła do mnie Natalia... pół godziny później przyjechała i wraz ze mną odjechała byłam u niej 2 dzionki duuuuuuuuuuuuuuużo sobie pogadałyśmy dobrze mi to zrobiło! Niedawno dostała szynszyle ma na imie Szymon (ssybko go pokochałam, jest sweety!) Dzisiaj w sumie nic ciekawego Obudziłam sie, zjadłam z Natalią i Werkusią (jej siostrą) śniadanie i do Środy! Kończe bo z każdą literką ta nota sie chyba robi nudniejsza

POZDRO 4 ALL

PS.- www.manutd.talk.pl to moja strona o Manchester United ale na razie tam jeszcze nicxzego ni ma nieługo bedzie szablon mam nadzieje ;P PAPATASY!!!
Komentuj(5)


Link :: 07.09.2005 :: 14:42
Hmm... trzeba tą notkę zacząć jakimś przywitaniem A więc : Hejcia! Dziś w szkole było jak zwykle - unnormal Zaczne od rzeczy dla was najmniej interesting - dla mnie chyba do tego czasu najbardziej interesting... Pani K*z*m*e*c*a* podeszła do Mynie, KaSi i OwsiXa i zaproponowała nam podlewanie kwiatków (zaczyna sie mało interesujaco - tak samo sie skończy ) Podlewałyśmy całą lekcje hihi! A przy okazji OwsiX wyczyścił mi prawą ręke, przelałam pare kwiatków no i sie troszku pośmialyśmy przyznacie że do tego miejsca ta notka jest bez sensu Ale czym tam sie przejmować! W pisaniu to ja za zręczna nie jezdem A no i zapomniałam dodać o propozycji Katarzyny R. Miałam wskoczyć na nią na takzwanego "barana" nie zrobiłam tego hihi! Bosh... najbardziej bezsensowna nota jaką pisałam! Jakby tu sprawić żeby ją polepszyć... hmm... Moze dodam liste piosenek które sa mało znane a powinniśmy je mieć w swojej muzycznej biblioteczce? No dobra, podołam się temu a więc dzis podam może z 10 pioseneczek (niektóre oczywiście mogą wam sie nie podobać niektóre moga wydawac sie dla was za bardzo dołujące ale spoko) A więc oto i one!
(kolejność jest przypadkowa , a niektore piosenki są takie sobie )

1. The killers - Everything Will Be Alright
2. Stereophonics - Dakota
3. Radiohead - Creep, Romeo & Juliet Soundtrack
4. Pearl Jam - Last kiss (gość ma fajny głos)
5. The Verve - Drugs don
Komentuj(6)


Link :: 10.09.2005 :: 18:24
Witajcie! Pewnie jak każdy z Was spotkało mnie rozczarowanie... wielkie rozczarowanie... Nie chce sie rozpisywać bo to sprawa prywatna barzdiej (wtajemniczeni wiedzą o co chodzi). Pisze o tym bo w końcu to jest pamietnik i mozemy tu chyba wszystko napisac. nawet jak tego nikt nie bedzie czytał. No cóż. Wczoraj oglądałam koncert z 10-lecia Myslowitz. Bardzo podobała mi sie piosenka wykonana przez Edyte Bartosiewicz i wokaliste zespołu Myslowitz - Artura Rojka "Chciałbym umrzeć z miłośći" (polecam). A teraz tekst tej piosenki: (w tej chwili na mój nastrój=])


Świat wypadł mi z moich rąk
Jakoś tak nie jest mi nawet żal

Czy ty wiesz jak chciałbyś żyć, bo ja też
Chyba tak chciałem przez cały czas, lecz

Jeśli muszę i wybrać będę mógł jak odejść
To przecież dobrze, dobrze o tym wiem
Chciałbym umrzeć przy tobie

Wieje wiatr, pachnie wiosną i wiem
Że ty łatwo tak zgodziłaś na to się i

Jeśli muszę i wybrać będę mógł jak odejść
To przecież dobrze, dobrze o tym wiem
Chciałbym umrzeć przy tobie

Jeśli kiedyś wybrać będę mógł jak to zrobić
To przecież dobrze, dobrze o tym wiem
Chciałbym umrzeć z miłości

Nie na krześle, nie we śnie
Nie w spokoju i nie w dzień
Nie chcę łatwo, nie za sto lat
Chciałbym umrzeć z miłości

Nie bez bólu i nie w domu
Nie chcę szybko i nie chcę młodo
Nie szczęśliwie i wśród bliskich
Chciałbym umrzeć z miłości


Pozdrawiam wszystkich którzy mnie wspierają w trudnych chwilach!... =]
Komentuj(5)


Link :: 16.09.2005 :: 15:07
Dziś chce napisać coś z sensem... może jakieś przemyślenia? Może o życiu? O codzienności? O Miłości? Nie wiem sama... O przyjaźni? Może też troszke bedzie =] A wiec myśle ze przyjaźń jest potrzebna jak najbardziej do całkowitego szcześcia. Kto nie ma przyjaciela ten nie jest szczęśliwy... Gdy ma sie na "własność" swoją sympatie moim zdaniem to szczyty szcześcia! No oczywiście do tego dochodzą w jakimś stopniu praca lub szkoła. A zresztą szkoła to też praca Tak to juz jest ze niektórzy mają przyjaciół... Współczuje im, bo nie wiem jak mogłabym sie obejść bez przyjaciela, choćby jakiejś dobrej kumpeli (Pozdrawiam!) No i już straciłam swoje natchnienie hmm... jak tu by to odzyskać? Oooo, włącze może piosenkę :
Radiohead - Creep gdy looknełam do słownika sprawdzic co to znaczy - zdziwiłam sie... otóż creep znaczy po prostu lizus! Troche to psuje nastrój tej piosenki A i jeszcze moze coś powiem... Co mnie czasem strasznie denerwuje Spróbujcie sobie wyobrazić : spotyka sie chłopak z dzieczyną. Jedno z nich sie w drugim zakochuje do szaleństwa... Mijają dni, miesiące, a czasem lata no i w końcu nieodwzajemniona Miłość jakoś ucieka... Ta osoba nie chce żeby to do niej doszło... potem niestety jakoś dochodzi. No i za jakiś czas druga osoba zakochuje sie w tej pierwszej - też bez wzajemności. No i w końcu nie są razem... morał? Szcześliwi ci którzy zaczna sie wzajemnie kochać w tym samym czasie - ich miłość pretrwa... Ech... A zem sie rozpisała No oceńcie prosze moja note w skali od 1-10! Prrrosze! Czekam na komentarze! 3majcie sie cieplutko! PAPAPA! NIe zapomnijcie podać skali! :*
Komentuj(8)


Link :: 26.09.2005 :: 12:26
Witam! Pisze tak późno bo ide na 12.45 do szkoły A, i sorry że trak długo nie pisałam. W srode i czwartek mnie nie było w budzie bo byłam chora w piątek poszłam do szkoły i Filip mnie zaprosił na urodzinki do Cafe Tosca (zaprosił juz wcześniej: Kasie , OwsiXa , Jacka, Czubka i Maje) no i musiałam mu kupić jakiegoś prezenta! Wiec poszłam z Kasia i Anią (potem z Kasia, Anią i jeszcze Jackiem i AM) po prezencik! Kupiliśmy: bokserki w serrrducha, skarpetki w żabe która miałą uwidocznione gałki i sweet owieczke Na urodzinkach (sobota : 16.00 - 20.00) było super! Najpierw do Tosci a potem na "spacer" (wtajemniczeni wiedzą o co chodzi ) Na owym spacerze kupiliśmy 2 butelki Picollo (przy 3 próbach bo w jednym sklepie nie chcieli sprzedać :/ buahahahaha!). Wiecej szczegółów nie bede zdradzać

No i kończe POZDRAWIAM ALL! :* Komentujta!
Komentuj(13)


 

talk.pl :: Twój Wirtualny Pamiętnik