[Księga gości]

2024
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień

Link :: 02.12.2005 :: 19:44
Hey! Ostatnio zauwazyłam że... niestety wszystko sie rzeklabym "pieprzy"... no z miesiac temu wszystko było OK. Ale mysle, ze albo za jakis czas bede mowila tak o tym czasie albo sie wszystko ułoży zauwazyłam, że najmniejsze rzeczy, moga cieszyc bardziej od tych pozornie duzych... A dzis wyszlismy z budy wczesniej niz to ustawa przewiduje () bo nie mielismy anglika. Więc najpierw Maciej powiedzial że dzisiaj pójdzie ze mna, potem Damian sie dołączył, a na koniec doszła jeszczem Żyraffa! Jak szliśmy (szliśmy za reke i pod reke jak czforasy! ) wstąpiliśmy "po drodze" do 2 place zabaw w sumie to fajno było wchodzilismy po drabinkach, zjezdzalismy na zardzewiałej zjeżdzalni, hustalismy sie na huśtawkach i wiele, wiele innych! Spoko było heh! W szkole robiliśmy "przpyszne" kanapeczki (polowa zgineła na miejscu zdarzenia, hehe). No i w sumie juz wszystko co chciałam powiedziec.

Pozdrawiam - Padalec (nieuzywana dotad w necie moja xywa )






Komentuj(12)


Link :: 09.12.2005 :: 17:34
Witam! :) No wiec dzisiaj chciałam napisac notke ;) Moze opowiem dzisiejszy dzien. Rano - obudzilam sie dzieki Grzechowi ktory co chwile mi przypominał ze mam isc dzisiaj do budy bo jest piatek i w koncu mnie jakos wybudził ze snu :P wiec potem pojechałam do szkoły. Mielismy sprawdzian z matmy (nawet, nawet ;)). No mielismy zastepstwo za panią D.l.t. od anglika weszła pani "Koń" (pani J. :P) ktora mnie po prostu dobijała prostota swojego angielskiego :/ mielismy z nia 2 lekcje, ktore były koszmarne. P. D.... chociaz umie ten angielski ale ona?! ~No CoMmEnTs~ Dostalismy od niej piosenke (równie skomplikowana jak ona sama) ktora skladała sie z tych oto słów:
When's your birthday? 2x
It's in
(teraz gdzies po 5 takich zwrotkach)
When's your birthday? 2x
It's today! 2x
Happy birthday! 4x
Potem dostalismy koledy angielskie i se to tez pospiewalismy. Dowiedzialam sie ze mamy po lekcjach (dokladnie godz. po) zebranie Samorzadów klasowych z całej szkoły (przyszło z 8 os. :P) no i pani M.ch.n.k powiedziała ze my (JA & KASIA & MARYSIA) mamy prowadzic jakis balik dla zerówek czy cos i mamy byc przebrane za krasnale! Ale mamy byc w czapkach od Mikołaja :P hehe! No... A! Zapomniałam powiedziec co robilam w tej godzinnej przerwie! Wiec wyszlam z budy z Cukiernikiem Damianen i Żyraffą. "Szlismy" sobie przez miasto (fajno sie szlo, jaja były :D) a potem sie rozdzielilismy i Żyraffa z Damianem poszli do Damiana domu, a Cukiernik miał mnie jeszcze odprowadzic do budy ale nastapila zmiana planów :P Poszlismy do Macieja (straty przy wejsciu i wyjsciu do jego domu: 3 razy potknełam sie o próg drzwi [od tego mnie nogi potem bolały :P], zerwałam sznurowadło :P). Ja byłam u niego z 5 min (Cukiernik jeszcze został u niego bo Maciej przepisywał lekcje) i poszłam do szkoły. No potem z mama do Adesso i chyba zakupie tam kurtke (no ale to mało wazne w sumie ;p). No to w sumie juz koniec opisu mojego dzionka, heh.


PoZdRaWiAm - PaDaLeC =D
Komentuj(9)


Link :: 15.12.2005 :: 11:09
Hey! No na wstepie musze to juz powiedziec MANCHESTER UNITED WYGRAŁ Z WIGANEM 4:0! I bardzo sie z tego ciesze A co! Wreszcie cos w stylu Manchesteru - diabelska gra No ale dosc o ManUtd bo wiem, ze niezbyt was to interesuje heh! No wiec co u mnie? Wczoraj byla wycieczka klasowa z klasa e. W autokarze : śmiesznie jak zawsze w teatrze (tak, wpuscili nas do teatru, hehe) : strasznie nudno i niektórzy spali, albo leżeli... No dobra hehe! Niedlugo gwiazdka nie moge sie doczekac - pewnie jak wszyscy Ech... choinka, dawanie i odbieranie prezentow, jezdzenie do znajomych, taki "nastroj" jest specyficzny... ech... No ale Gwiazdor (bo Mikolaj jest jak sa Mikolajki :>) jeszcze spi










Pozdrawiam (Sory, ze tak krotko)
Komentuj(20)


Link :: 27.12.2005 :: 17:43
No i niestety po Świntach :( szkłeeeeda! dzis miala do mnie moja koffana Natalka przyjecchac ale ma ospe i 2 tyg lezy w wyrku :( Nie wiem co pisac... Nie chce byc banalna i nie bede pisała tam o swietach ze sie skonczyły itd bo syscy o tym pisza! :)


"Spend all your time waiting for that second chance, for the break that will make it OK, there's always one reason to feel not good enough..."











"I'm gonna dream, I ain't gonna die thinking my life was just a lie"


"Everyone's a miracle in their own way, just listen to yourself not what other people say"


Just be who you wanna be, be who you are... Remember that's you're perfect, God's makes no mistakes... :)


Pozdrawiam *Padalec =]*
Komentuj(7)


 

talk.pl :: Twój Wirtualny Pamiętnik