[Księga gości]

2024
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień

Link :: 01.05.2005 :: 20:08
Witajcie moje drogie ziomki ! Sorcia że tak ze ździebka długo nie pisałam. A więc...dzisiaj w sumie nic ciekawego, tylko że babcia na dole zrobiła impreze (imieninki) i jest ze ździebka a lot of people. Tak to nic w sumie sie nie działo.

BOOŚKA 4:
*KaSiA*
*NaTaLiA*
*AnIa*
*JaGłOdA*
*Rafix*
*Groszek*
*SkArPeTa*
*KlErCiA*
*i 4 wiara którą znam i nie tylko :!: *

PROSZE O KOMENCIKI !!! Z GÓRY WIELKIE DZIĘX !!! (piszcie jak wam sie podoba new szabloniq!!!)
Komentuj(2)


Link :: 07.05.2005 :: 11:59
Elcio!!! W czwartek założyłam sie z Kasią raz o jednego fruxa, a drugi raz o arbuza (w pinglu, kto przegrywa ten stawia). Ja wygrałąm arbuza a Kasia fruxa No i to w sumie wszystko! A! I byłam u zastrzyku z Kasią. Pół godziny czekania. Ale potem poszłyśmy do Anki gdzie była też Natalia(i wraz z nią pizza ) Robiliśmy tam plakaty na Dzionek Nauki. Potem przyszła do nas nasza kochana Paula!!!No i ... jak oglądam tą notke to jest do kitu :/ ale ważne że jest!!!

POZDRO FOR ALL
Komentuj(4)


Link :: 09.05.2005 :: 21:50
Witajcie moje drogie ziomalstwo !!! Odkryłam że ta księga gości... nie jezd do kuńca moja :/ Właścicielem tej księgi chyba jest www.ewciaaa.blog.pl. Ale zostawiajcie tam swoje wpisiki po prostu nie zważajcie uwagi na napisy :p

ONLY 4 KASIA:
Mam nadzieje że sie wszystko ułoży BOOŚKA 4 You AND 4 :
*NaTaLiA*
*AnIa*
*Skarpeta*
*Klercia*
Komentuj(1)


Link :: 13.05.2005 :: 08:16
Elcio!!! Ja siem nie moge dociekać już tych wakaaacji!!! Ciągle tylko ta shkoła i shkoła...więzienie dla niewinnych...a więc : www.przedluzwakacje.xt.pl - pomóż przedłużyć wakacje!!! (szkoda że nie przyspiesz) No i to tyle o wakacjach ...

Sorcia że tak długo nie pisałam ale zawfsze staram sie pisać jak moge! Dzisiaj sie zwalniam z wf bo jade do lekarza (żnooowu ). A ciekawe czemu dziewczyny mają wf a chłopacy nie?! To nie fair!!! Zamiast przyry mamy matme (:sad bo nauczycielka jest na wycieczce i anglika nie ma z tego samego powodu No i to na tyle... BOOŚKA !!!

POZDRO FOR:
*piple w pozdrowieniach*
*Kfiatek*
*i syskie piple na ziemi które mnie choć troszku lubią *
Komentuj(2)


Link :: 14.05.2005 :: 20:11
Witam ziomalstwo!!! A więc...zrobiłam właśnie zadania domowe z matmy (około 1 godz. mi to zajęło) A teraz sie biore za hipe (musimy opisać 1 dzień z starych czasów ) no i po tej matmie już nic mi sie nie chce robić... Mamy opisać jeden dzień z życia chłopa czy tam jak chcemy Dzisiaj nic ciekawego w sumie sie nie działo. A teraz lece na "Mój pierwszy raz" z Cichopkową BOOŚKA 4 ALL PIPLE!!! PROSZE O LICZNE KOMENTY !!!
Komentuj(6)


Link :: 16.05.2005 :: 14:44
Elo toffażyho !!! Dzisiaj nie mieliśmy dod. matmy bo S....... poszła na tej lekcji poszła do lekarza !!! A tak ogółem to ona chyba jeszcze nigdy nie była chora no więc poszłam po szkole do chaty :-D ale i tak musze iść na anglika ale na szczęście nie musze iść pieszo bo mnie dziadek podwiezie !!! Kończe ... ale najpierw napisze pozdrowienia w starodawnym polskim języku : POZDRAWIAM WSZYSTKICH DOBRYCH I Z POCZUCIEM HUMORU OBYWATELI Z CAŁEJ KULI ZIEMSKIEJ (SZCZEGÓLNIE DLA KATARZYNY NATALII ANNY SKARPETY I KLERA)...no i to by było na tyle albo może normalnie sie pożegnać no to good idea a więc : WITKA WIARA I DO ZOBACZYSKA ZIOMALE :-D !!!
Komentuj(2)


Link :: 19.05.2005 :: 15:09
Witka! Cio tam u was? Troszku nie pisałam, ale mam nadzieje że sie nie obrazicie dzisiaj w sumie nico ciekawego...na w-f były biegi na 600m a ja mam zwolnionko z biegów wszelkiego rodzaju bo miałam przez to złamaną nogę no i to by było na tyle ŻEGNAJCIE ZIOMALSTWO !!!
Komentuj(3)


Link :: 20.05.2005 :: 18:04
Hey!!! Dzisiaj w sumie dzień jak codzień. Poszłam do szkoły no i był sprawdzianik z religii, a potem...Milionerzy Mnie też pani wzięła ale na żadne pytanie nie odpowiedziałam zresztą nikt przedtem nie odpowiedział good na jakieś (nikt tylko Kingus jak zwykle)No cóż...taki life! Na koniec poszłam na dod. Niemiecki ze Świstakiem (no on jest po prostu wyjątkowy dziwoląg - ma długie włosy i jest łysy [a w dodatku jeszcze siwy!]) No wiec...ja liczyłam przez przerwe klasowe bo sie z Anią rozliczałam. Po pierwszym dzwonku powiedziałam żeby Kingus poszedł pod klase i czekał za Świstakiem (bo my na tego NIemca od czasu do czasu chodzimy jak nam sie chce)to ona tylko looknęła czy jest i przyszła z powrotem (!) Potem lataliśmy (to znaczy Ja Kingus i Maciej) po całej szkkole szukać Świstaka. W końcu okazało sie że on był u jakiś dzieciaków na chwile, a potem znowu za nami czekał przy klasie!!! I kogo to jest wina? Ja, Maciej i Ania liczyliśmy klasowe (duuuuuużo tego było bo w drobniakach no i Maciej nam pomógł) No ja nie czaje niektórych osobników. Niektórzy rodzą się ludźmi, niektórzy parapetami, ale żeby klamką? No a po szkole poszłam z Maciejem na piechote do chaty. Wyszłam innym wyjściem niż zwykle, a okazało sie że jakbym wyszła tam gdzie zawsze to by mnie tata zabrał bo tam na mnie czekał No i to by było na tyle... Pozdro ziomy!!!
Komentuj(7)


Link :: 25.05.2005 :: 09:03
Elcio! 1 czerwca jak wiadomo jest Dzień Dziecka, ale nasza szkoła se wyyśliła że wtedy ma być Dzień Nauki. No więc każda klasa robi w swojej klasie o jakimś panstwie. My robimy o Francji. No i to w sumie wszystko o 1 czerwcu. Nie będę więcej o tym pisać bo was zanudze A! Mamy wycieczke do Międzyrzecza 30 maja! Jak sie ciesze że nie poleze do szkoły !!! Będziemy mieli tam jakieś biegi na orientacje. (to znaczy wpuszczą nas do jakiejś puszczy i będziemy jak wiara z buszu inaczej - buszmeni ) Sorcia że tak długo nie pisałam ale nie miałam o czym! Dobra kończę. SYSKIEGO NAJLEPSEGO DLA AŚKI!!!


......::::::ONLY 4 AM::::::......

Jak będziesz na gg to ci wszystko dokładnie powiem. DO ZOBACZYSKA!
Komentuj(4)


Link :: 28.05.2005 :: 16:22
Witka! właśnie wróciłam od Rafixa. Robiliśmy plakat na 1 czerwca (Dzień Nauki). Dzisiaj TAK GORĄCO jest!!! Nie moge wytrzymać! Czuje jakbym zaraz się miała rozpłynąć! Gorunc...Ale nie moge sie doczekać wycieczki :) nie wiem nawet dlaczego nie moge :P nic tam w sumie takiego nie będzie...no nie wiem... Ale mam jedno pytanko...




PS.- Czekam aż będzie w sumie 10 komentarzy! (ciekawe czy sie doczekam :P)
Komentuj(2)


 

talk.pl :: Twój Wirtualny Pamiętnik