[Księga gości]

2024
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień

Link :: 03.07.2005 :: 20:09
Witajcie! Nie pisałam bo byłam u mojej kuzynki =] było jak zwykle super! Mają 3 małe pieśki - owczarki niemieckie, SUPER! Może nawet wezmę jednego! Ale to dopiero z drugiego miotu (bo teraz te sa już pozamawiane) ale jeszcze niewiada czy od niej wezmę czy ze schroniska, ani czy wogóle będę miała jakiegoś psiutka w chacie. Na razie mam tylko moją kochaną Skarpete Coś mi sie wydaje że troszku żem jest chora : katar, kaszel, ból głowy... nie wiem już sama. Ale jutro i tak musze oddać knige do biblioteki (z 1 rok ją trzymam?) już mi 3x upomnienie przysłali iiiiiiitam, hehe. No i to w sumie sysko co wam chciałam powiedzieć PAPAPA!!!

POZDRAWIAM:
*KaSiE*
*Am*
*NaTaLiE*
*AnIe*
*i to może by było na tyle *
*a no i o syskich o których zapomniałam*

GiFkI:


Komentuj(18)


Link :: 07.07.2005 :: 17:28
Elcio! Muszę was uświadomić, że dnia 1 sierpnia wyjeżdżam na wakacje (15 km od Międzyzdrojów-nad morzem) i niestety nie będe od wtedy przez 2 tygodnie pisała bloga no i rzecz jasna nie będę na gygy 7901080-jakby kto nie wiedział). Po tym wyjeżdzie może pojade do mojej kuzynki :] a na razie siedze w chacie... przed moim domciem teraz jest pole... ma tam stanąć dom. Nie wiem dokładnie kto tam będzie mieszkał, moźe któś fajny? Dobrze by było. Tu skad pisze tą note nie mam żadnej kumpeli czy kogoś. Nikogo. A więc dobrze by było dla mnie jakby ktoś fajny sie wprowadził Ach te wakacje... ciekawe kiedy tak naprawde mi sie zaczną... (wtajemniczeni wiedzą o co loto ) ale zawsze tak mam w "wakacje". Owszem, mam troszku wolnego czasu oczywiście (coś mi sie zdaje że ta nota będzie długa bo pisze to co czuje, w końcu od czego są blogi!!! od tego żeby wszystko "wypisać" z siebie. Nie wiem czy więcej niż 2 osoby nawet to będą czytały... prosze, piszcie w komentach komu sie to chciało czytać-PROSZE!) Mamcia powiedziała ze chyba pojedziemy zobaczyć psy do schroniska w następnym tygodniu. Od kuzynki nie będę miała psa bo... byłby za wielki i mógłby kogoś pogryźć czy cóś(jakbyśmy mieli CAŁY dom ogrodzony to tak, ale jak nie mamy to niemożemy takiego dużego psa wziąść-mamcia) Nie wiem zupełnie jakiego tego psa moge mieć ani jakiego będę miała. Chyba jaiegos mniejszego ale zawsze coś (nie tak małego jak jamnik albo "cziłała" - CHYBA! hehehe). Łeee... przed chwilką sie dowiedziałam że jade na porzeczki... suuuuuper Troszke mnie to wybiło z rytmu i... o czym to ja pisałam? Aha, no więc najbardziej to bym chciała chyba mieć labladora :] taki wielki duży puchaty michu fajny

(sory że dziś żadnego gifa nie wtykne)

POZDRAWIAM-EwCiA :]
Komentuj(11)


Link :: 18.07.2005 :: 13:05
Hej! Nie pisałam bo byłam u Natalii na Zwoli od czwartku do niedzieli było super! Naprawde! Chyba jej brat sie we mnie zakochał ... buahahaha!!! ~BeZ KoMeNtArZa~ hehe. Nie byłam w zeszłym tygodniu bo jakoś nie miałam czasu i wogóle byłam u Natalki może w tym tygodniu namówie mamcie :] mam nadzieje że mi się uda...
No a u mnie? Chyba aktualnie nikogo nie kocham... tylko... w pewnym sensie nie chce żeby to do mnie doszło... "Jestem taki saaaaaaaam, jak palec aaaaaaalbo coooooooooośtam"

Kto mnie kocha? (piszcie w komentach - chociaż lubi )

Pozdrawiam tych, którzy mi klikną komenty!
Komentuj(6)


Link :: 24.07.2005 :: 16:44
Witka! Chyba ogłosze troche dziwny konkurs co powiecie na przetłumaczenie może kilku zdań po angielsku? (sama wymyśle - będzie na moim poziomie =]) Musze jeszcze te zdanka wymyślić a nagrody? Hmmm... moze pierwsza osoba która odpowie prawidłowo otrzyma 1 glitter gif? tak, to będzie nagroda =] niezbyt duża ale jest (gif będe wysyłała na gygy, jak ktoś nie ma to nagroda nie będzie przyznana, otrzyma ją ten kto ma gg, bloga i dobrze przetłumaczy texcik) No i to by było na tyle =] Musze dobrze pomyśleć nad tym textem A wy co myślicie, zrobic ten konkursik? Prosze o liczne komenty i odpowiedź w nich. POZDRAWIAM!!! :* (Pozdro 4: KaSiA, Am, NaTaLiA, OwSiX i dla wszystkich którzy klikną mi komenty! )
Komentuj(4)


Link :: 26.07.2005 :: 12:08
A więc ogłaszam ten konkurs! Trzeba przetłumaczyć ten wytwór mojej wyobraźni :D : "I'm owner of the lonely heart. What should I do? I don't know... Maybe fall in love?" THE END! Przetłumaczony text prosze kierować pod adres ewula333@o2.pl wraz z gg i adresem bloga (adres nie musi być :]) UWAGA! E-maile bez gg nie będą brane pod uwagę! A teraz nagrody :D :

I miejsce - 3 glitterowe (brokatowe) gify
II miejsce - 2 glitterowe (brokatowe) gify
III miejsce - 1 glitterowy (brokatowy) gif

Prawidłową odpowiedź podam w następnej noci :] POZDRAWIAM!(KaSie itd...:)) ŻYCZE POWODZENIA!!! :)
Komentuj(6)


Link :: 30.07.2005 :: 21:59
KONKURS WAŻNY DO 1 września!!! PROSZE ZGŁASZAJCIE SIE!!! TEXT PROSZE NA GG LUB E-MAIL! ŻYCZE POWODZENIA I POZDRAWIAM!!!

PS.- Dlaczego nikt sie nie zgłosił? :sad:
Komentuj(3)


 

talk.pl :: Twój Wirtualny Pamiętnik