[Księga gości]

2024
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień

Link :: 04.11.2005 :: 17:32
Witam! Tak se myśle ze co jakis czas będę dawała sondy co wy na to? Pierwsza będzie o... "życiu" heh Zapraszam do oddawania głosów!!! (po zagłosowaniu 20 os. pisze new note )


Jedź na dół




































Żyję, bo:
muszę
mi się nudzi
nic innego nie mam do roboty
dla ukochanego
się urodziłem
tak
chcę







Pozdro 4 ALL =] Ewcia
Komentuj(1)


Link :: 05.11.2005 :: 22:01





Komentuj(12)


Link :: 10.11.2005 :: 10:31
Witam! Dzis... właściwie nie wiem co dziś :P A! Niektórzy się pytali z jakiej piosenki ten teks, otóż to jest to liryka utworu Meza - Kocham, CUDNA NUTA! :D polecam :) A tu kolejna superzasta (:D) piosenka:

"Kiss me out of the bearded barley
Nightly beside the green green grass
Swing swing swing the spinning step
You wear those shoes and I will wear that dress


Oh kiss me beneath the milky twilight
Lead me out on the moonlit floor
Lift your open hand
Strike up the band and make the fireflies dance
Silver moon’s sparkling
So kiss me"


Polecam ściagnąć! Kto pierwszy powie wykonawce i tytuł tej piosenki temu zrobie glitterowego gifa :P (gify przesyłam tylko na gg!) Tytuł musi byc podany poprawnie :> heh







Ewcia =]
Komentuj(10)


Link :: 13.11.2005 :: 17:52
Hej! :) Znów pisze. Bede sie starała pisac dłuższe notki =] m/in. dla Kasi :* heh. Na początek chciałam złożyć życzenia OwsiXowi :D życzenia jak najlepsze, zyczenia z serducha mego, żeby w jego życiu nie działo się nic złego, lecz dobrego, WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO! :* (nie chciałam szukać życzeni gotowych, chciałam coś specialnego, heh). W szółce nic ciekawego - mi zdarzyło sie to, co zapewne każdemu, heh. No i co tu gadać? Ech.. powiem, że gość od dod. anglika zadał nam na wtorek 100 zwrotów do nauczenia... (przez tydzien mamy sie nauczyc...) No ale przeciez swiat sie nie zawalił :wink: Nie wiem, jakiesd pozytywne wibracje we mnie są teraz :D heh. Teraz, jednym okiem patrze na mecz Ekwador - Polska, a drugim pisze noty. Teraz moze znów text piosenki? :wink: heh


"Bo wiem ze zły sen daje dzień po którym wstanę,
bo sens co w nim jest daje siłe i wiare,
obrzuci mnie błotem i zada mi karę,
i znów da radość potem zebym mógł cieszyc sie lotem..."


Heh




"I want to give what you given me always..."


Pozdrawiam - Ewcia =]
Komentuj(9)


Link :: 17.11.2005 :: 11:00
Siemanoo! :D heh Dziś postanowiłyśmy z Kasią (:* www.kasiunia12.talk.pl) zrobić wspólną notkę o MIŁOŚCI - rzeczy najważniejszej obok PRZYJAŹNI, która też będzie tematem tej notki. (2nd taka notka, patrz: archiwum) Chciałam się z wami podzielić moim zdaniem, moim wyobrazeniem, moim smutkiem i radością na te dwa tematy. Miłość i Przyjaźń - niby takie normalne uczucia, odrębne, a jednak czasem mylimy jedno z drugim lub staje sie ono jednym. Podobno każdy ma drugą połowę... Ale co wtedy, gdy ktoś idzie już do ziemi... bez drugiej połowy? Nie znalazł jej sobie? Możliwe - kiedys podobno ludzie byli w jednym miejscu, a potem się rozproszyli... Więc równie dobrze człowiek ten mógł mieć swa ukochaną w innym mieście, państwie, na innym kontynencie... Niektórzy myślą o TZW. "złych" ludziach: "Pssssss, jemu sie nie należało! Tyle zła wyrządził i co, jeszcze ktoś go ma kochać? :|"... KAŻDY ZASŁUGUJE NA MIŁOSC! Każdy...! Mi ostatnio nie podobają sie tzw. "sfatki", po co? (czasem się uda, ale najczesciej to chyba nic z tego nie wychodzi, albo jest gorzej... Potem sfatani ludzie [przez siebie wysfatani] nie odzywają się do siebie, i po co to psuć?). Niektórym by sie przydały... no ale jeśli nie ma sie pewności ze chcą być razem to nie radze nawet próbować... Mam prośbę do wszystkich... jeśli poprosi was ktoś o chodzenie, nie mówcie że lepiej sie do tej osoby nie odzywac! Postawcie sie w ich sytuacji... Prosicie kogos o chodzenie, potem ta osoba sie nie odzywa do was... Ale dlaczego sie nie odzywac? Czego sie bać - że ktoś was zobaczy? Wyśmieje? Sfata? Bez sens. Doszłam do wniosku, ze jak sie kogoś ma to chce sie wiecej, wiecej i wiecej... (wiem to też z mojego przykładu). Może zrobie liste:


~ najpierw chcemy mieć tego kogoś...
~ móc na niego patrzeć
~ codziennie!
~ poznać go
~ zamienic z nim kilka słów
~ i bardzo chcemy zeby nas lubił
~ gadać z nim troszke wiecej
~ gadac z nim bardzo dużo
~ chcemy być przyjaciółmi
~ najlepszymi!
~ chcemy być dla niego czymś więcej...
~ chcemy być jego Miłoscia


No i tak to z mojego punktu widzenia (doświadczenia :P) wygląda. Ciągle chcemy więcej... wiecej i WIECEJ! Mielismy miłość, którą znaliśmy... lecz tylko z widzenia... chcieliśmy usłyszeć co jakis czas jakies miłe słowa... zwierzenia, o tak! Lecz baliśmy się podejść... baliśmy sie odrzucenia, wysmiania... Mineło kilka lat... nie wytrzymalismy i znów wpadliśmy w tą zagmatwaną sieć o nazwie Miłość - z inna juz osobą. Osobę znamy, gadamy z nią... lubimy się... ale chcemy tej Miłośći, albo choć, choć przyjaźni (AŻ...). Czy sie doczekamy? Co mamy robić by ta druga osoba nas pokochała? Zrobić jakiś wiekszy krok? Ale nie... boimy sie oczywiście... Ale moze jakbysmy to zrobili to by już było po wszystkim i byłoby OK? Zapewne każdy z nas chciałby miec ta szklaną kule w której widać co by sie stało gdyby. A przyjaźń? Może teraz troszkę o tym =] Przyjaźń - narkotyk... Ci którzy nie mieli nigdy przyjaciela, są słabsi od tych, którzy mieli, lecz mocniejsi od tych, którzy mieli, a stracili... bądź stracili z nią kontakt. Ta ostatnia grupa wygląda właśnie jak narkoman na odwyku, nie moze wytrzymać! Próbuje zaspokoić głód inna osobą, ale przeciez nie da sie! Na siłe sie zaprzyjaźniać? Nie można! Próbujemy zapomnieć... ale ponoć gdy chcemy o kimś zapomnieć... nie możemy przestac o nim myśleć!... Co zrobić? Musimy walczyć o PRZYJAŹŃ (nie o ta fikcyjna - na siłe walczyc) bo warto... Tak samo o Miłość... MUSIMY! "Fight! Don't give up!"!!!!!! Przyjaciel jest jak... anioł? Ja osobiście już jestem uzależniona od przyjaciela... i jestem troszke, tak jakby na odwyku :( rzadko ze soba gadamy a co dopiero widzimy... Ale walcze i nie poddaje sie! Mam nadzieje że mi sie uda... =] nie mozemy tracić nadzieji!!!...

Pozdrawiam - Ewcia! :* Zapraszam do przeczytania notki na www.kasiunia12.talk.pl =]
Komentuj(13)


Link :: 25.11.2005 :: 15:37
Hey! Dzis DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA! heh Moja szkoła se wymyśliła, że jak przyniesiemy pluszaka, to nie będziemy pytani A tak w sumie to dzis nie mialam wogóle lekcji! Miałam od rana próbe tego wystepu na pluszowego (nie wystepowałam, pomagalam przy prowadzeniu). Ogólnie to wszystko było dla 3 klas. Były konkurencje takie jak: zlizywanie miodu z tależyka (my nie zlizywalismy, ale dobry ten miodzio był , wtajemniczeni wiedza jak i kiedy ), rysowanie misia z zamknietymi oczami (powtarzam ze wszystko robily 3 KLASY), "podrap sie za uchem, jak myslacy klapouch", "skacz ,jak tygrysek" i wiele wiele innych. Ogólnie to fajnie było (przy okazji BIG pozdro 4 ci, z którymi tam byłam ). Po wystepie poszlismy liczyc zebrane pluszaki dla domu dziecka (tez z Ekipą ). Niektóre maskotki były po prostu "świetne" Dobra, teraz spadam! PA :*
Komentuj(27)


 

talk.pl :: Twój Wirtualny Pamiętnik