[Księga gości]

2024
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień

Link :: 14.04.2005 :: 13:40
Elo wszystkim! To mój pierwszy blogas!!!!!! Mi sie na razie wcale nie podoba ale miejmy nadzieję że sie to niedługo zmieni! Pozdróffki!
Komentuj(2)


Link :: 16.04.2005 :: 09:04
Elcio! Dzisiaj idę do Kini poćwiczyć scenkę z Angola. (moja rola jest ździebko krótka) W poniedziałek mam ździebki sprawdzianik z matmy no i już w sumie nie wiem co mam pisać. Aha! Kasia! Wielkie dzięx za pomoc!!! Jesteś: (ale twoja pomoc Tercju$ek może sie zawsze przydać! )

Boośka 4:
*Kasia*
*Tercju$ek & Tercja*
*Natalia*
*Anka*
*i syskich fajnych ziomalków ze Środy i nie tylko!!!*
Komentuj(3)


Link :: 19.04.2005 :: 08:46
Heyah!!!

Wczoraj nie miałam czasu pisać bo powlokłam się najpiew do budy na 8.00 a po lekcjach przyszła ze mną do chaty Natalia! Było ziajedwabiście:lol: potem poszłyśmy do szkoły na zbiórke bo jechalismy do Kinepolis (ja sem jechałam na ZEBRE Z KLASĄ) ale jak dobiegłyśmy (bo było już dość późno i od pewnego momentu zaczeliśmy biec) już miał prawie autobus odjeżdżać !!! Już ostatnie nauczycielki wsiadały !!! Przed kinem pojechaliśmy do McDonalda. Tam wszyscy rzucili się na taka zjeżdżalnie!!! (potem wszyscy utknęli i sie nie mogli wydostać:wink: ) No i w skrócie powiem : przyjechaliśmy troszku po 20.00 . Potem jak przyjechałam do domu oglądnęłam MJM i poszłam robić lekcje.

ONLY 4 KASIA

Odpowiedź czeka na ciebie na gg (looknij do archiwum!!!) I już siem nie gniewam i mam nadzieje że ty na mnie teś nie:(

PAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPA
Komentuj(3)


Link :: 21.04.2005 :: 14:15
Heyah!!! W sobote jedziemy na rajd rowerowy z klasą! Mam nadzieje że będzie SUUUUUPER!!! A dzisiaj zebranie dla rodziców ale chyba na mnie nic nie bęęęęęęęęędzie (przynajmniej taką mam nadzieje)

BOOŚKA 4 :
.....:::::KASIUNIA:::::.....
.....:::::NATALIA:::::......
.....::::::ANIA:::::::......
.....:::::JAGŁODA:::::......

I FOR ALL KTÓRYCH ZNAM
Komentuj(5)


Link :: 22.04.2005 :: 17:11
Elo elo ziomki Dzisiaj dzień jak co dzień w sumie, czyli inaczej nic ciekawego... No chyba że se Jacek rozdarł bluze, Jagoda miała u mnie w szafce dzwonki, Natalii w szkole nie było no i ... nic i tak sie nie działo w szkole! Bo i tak to co napisałam w ciemno was nie interesuje a niczego ciekawszego se nie mogiem przypomnieć! No SORCIA że ta nota taki suchar ale żem cioś nie w humorku teraz Ale mam nadzieje że wy macie czaderskie humorki chociaż

POZDRO DLA:
- Kasiuni
- Natalii
- Ani
- Rafixa przez X
- Jagłody
- mojego braciszka Gregorego
- Groszka
- i zajedwabistej wiary którą ZNAM
Komentuj(2)


Link :: 23.04.2005 :: 09:09
Siema ludziska Dzisiaj jest rajdzik jowejowy ale jedzie tylko 11 osób (ale powinno być dooobrze, bo pare zjadliwych osób pojedzie)A po zebraniu z jodzicami jak widać jestem żywa (jeszcze) więc nie było tak źle

BOOŚKA 4 :
^LUDZISKA z DOLNEJ notki^

NARQA
Komentuj(0)


Link :: 23.04.2005 :: 14:52
No i po rajdzie!!! Można powiedzieć że było fajne. Byliśmy w Koszutach (chyba ) w jakimś tam dworku. Jednym słowem NIC CIEKAWEGO. Chyba najbardziej interesujące szczegóły z wycieczki : Kasia sie wywaliła 2x Jagłoda miała kakało (które ja ździebko skosztowałam) nie było Natalii ale był Damian który mi ciągle z tyłu nadawał . Aha Ania leżała na rowerze (cokolwiek to znaczy) i prawie by sie Hopem z mojego niezbyt śmiesznego żartu (Ania słyszała ode mnie lepsze texty i nie żygała ) Po rajdzie z Damianem poszliśmy na lodziki a potem każde z nas pojechało do chaty. No i właśnie niedawno (gdzieś 15 min temu) przyjechałam(a raczej dopełzłam)

BOOŚKA 4:
*Damian*
*wiara z dolnej notki*
*i for all którzy byli na rajdzie*

*B*O*O*Ś*K*A*


A I PLEASE DAWAJCIE QOMENCIQI,CIO ? plooosie...
Komentuj(2)


Link :: 24.04.2005 :: 11:39
Joł ziooooom Przed chwilunią wstaaałam. Kasia, to co zrobił ........ (ilość kropek jest oczywiście przypadkowa) jest co najmniej DZIWNE A mam do ciebie sprawe na gg. *P*I*L*N*E* (ze ździebka)

BOOOOŻKA DLA TYCH CO ZAWSZE
Komentuj(0)


Link :: 24.04.2005 :: 18:35


Komentuj(2)


Link :: 25.04.2005 :: 20:08
Siema !!! Jutro jedziemy do ... ... do WYTWÓRNI PAPIERU TOALETOWEGO ale w drugą strone idziemy do budy pieszo Jutro zdam relacje jak było!!! POZDRO DLA TYCH CO ZAFSZE
Komentuj(1)


Link :: 26.04.2005 :: 20:03
Elcio !!! A więc oto mini-relacja z "wycieczki" do ... WYTWÓRNI PAPIERU TOJLETOWEGO :

- śmierdziało OKROPNIE (naszczęście Agata miała troszku próbki perfumiku i sie podzieliła, a raczej jej wszyscy to wyrwali i sie "zaciągali")

- widzieliśmy jak sie jakieś tam błocko miesza i z tego niby jest papier (makulatura też tam była [między innymi nasza heh])

- na koniec dostaliśmy po rolce papieru tojletowego a nauczyciele po 8 ( a co im papieru brakuje?? heh [żarcik])

I KOOOOONIEC RELACJI

A w szkole nas nie było na religii i polaku, ale byliśmy na matmie, muzyce i informie. Na muzyce Rafix rzucał moją gumką, aż w końcu wpadła do doniczki z kwiatkiem No i to tyle by było

POZDRÓFFKI FOR:

*Kasiunia*
*Natalia*
*Ania*
*Jagłoda*
*Rafix*
*Gregorciu*
*Skarpeta*
*i 4 wszyscy którzy odwiedzają mojego bloga*

PAPAPA

Plosie żebyście pisali komenty pod notkami! Z góry wielkie dzięx!!!
Komentuj(3)


 

talk.pl :: Twój Wirtualny Pamiętnik